قیمت و خرید کولرگازی دیواری ۱۲۰۰۰ سرد و گرم ایران رادیاتور

قیمت و خرید کولرگازی دیواری ۱۲۰۰۰ سرد و گرم ایران رادیاتور

کولرگازی دیواری ۱۲۰۰۰ سرد و گرم ایران رادیاتور با بهره گیری از دانش روز دنیا و فناوری های مدرن و پیشرفته طراحی و به مرحله تولید می رسد. برخورداری دستگاه از مکانیزم های جدید سرمایشی و گرمایشی، هوای سرد و گرم را در کوتاه ترین بازه زمانی در محیط داخلی توزیع می نماید. ساختار اصلی اسپلیت ایران رادیاتور 12000 از دو بخش پنل داخلی و یونیت خارجی تشکیل شده است.

خرید کولرگازی دیواری ۱۲۰۰۰ سرد و گرم ایران رادیاتور مجهز به کمپرسور شرکت توشیبا همراه با گاز دوستار محیط زیست بوده و دارای اواپراتور و کندانسور با فین های طلایی مقاوم در برابر خوردنگی می باشد. این ویژگی ها، کولرگازی ایران رادیاتور را به محصولی مناسب جهت کارکرد در کلان شهرها و مناطقی که دارای آلودگی هوا هستند. و همچنین مناطق با رطوبت بالای هوا تبدیل میکند.

کولر گازی ایران رادیاتور 12000 به سیستم راه اندازی مجدد خودکار مجهز شده است. بر این اساس، در صورت قطع برق یا توقف دستگاه به صورت یکباره و ناگهانی، این سیستم کلیه تنظیمات قبلی اسپلیت را حفظ می کند. بنابراین، پس از وصل جریان برق، کولر گازی با همان تنظیمات قبلی به کار خود ادامه می دهد.

سیستم وضعیت اضطراری از دیگر قابلیت های دستگاه بوده که در مواقع مفقود شدن یا در دسترس نبودن ریموت کنترل مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور توزیع جریان هوا با نرخ ثابت و متعادل در محیط، حالت SWING یا جابجایی هوا اجرایی می شود. با استفاده از این قابلیت امکان تنظیم مسیر جریان هوا به صورت دلخواه محقق می شود.

حالت سرمایش و گرمایش کولر گازی ایران رادیاتور IAC-12CH/A، از طریق دکمه MODE روی ریموت کنترل فعال می شود. برای فعال سازی وضعیت برودتی دستگاه می بایست دکمه مود را فشار داده تا علامتی شبیه به برف بر روی نمایشگر ریموت کنترل ظاهر گردد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *